بررسی کاشت ناخن با بیلدر ژل

کاشت ناخن با روش های بسیاری و در هر روش با وسایل و مواد متفاوتی انجام می شود. یکی از روش های کاشت ناخن کاشت ناخن با بیلدر ژل می باشد. ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که بیلدر ژل چیست؟ کاشت ناخن با بیلدر ژل چگونه انجام می شود؟ در ادامه مطلب به این سوالات پاسخ می دهیم. در انتها شما را با سالن زیبایی برای انجام انواع خدمات زیبایی آشنا می کنیم.

بیلدر ژل چیست؟

یکی از انواع ژل ها برای کاشت ناخن می باشد. اسم دیگر بیلدر ژل به علت قرار داشتن آن در کاسه، ژل کاسه ای می باشد. بیلدر ژل در رنگ های مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. بیلدر ژل کاربرد هایی دارد. مواردی مانند کاشت ناخن، ترمیم ناخن های آسیب دیده، تقویت ناخن و طراحی ناخن از کاربرد های بیلدر ژل می باشند. این ژل مزایایی دارد، که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

بیلدر ژل چیه؟

برخی از مزایای بیلدر ژل عبارتند از:

  • در رنگ های متنوعی تشکیل شده است.
  • روی کوتیکول انگشت می توان بیلدر ژل را قرار داد.
  • یکی دیگر از مزایای بیلدر ژل ایجاد استحکام برای ناخن ها می باشد.
  • بیلدر ژل دارای انعطاف پذیری می باشد.
  • کسانی که دارای شرایطی مانند ناخن شکننده، ضعیف و حساسیت به مواد شیمیایی هستند، می توانند از بیلدر استفاده می کنند.

کاشت ناخن با بیلدر ژل

کاشت ناخن با بیلدر ژل توسط ابزاری مانند سوهان برقی، نیپر، عقب زن، دستگاه یووی، سوهان دستی، ضد قارچ، کلینزر، قلم کاشت با ژل و موارد دیگر انجام می شود.

برای کاشت ناخن با بیلدر ژل ابتدا مانیکور خشک را انجام می دهند. در مرحله بعد سطح ناخن را خراش می دهند، که این کار را توسط سر سوهان کاغذی نرم انجام می دهند. در این مرحله تیپ مناسب با ناخن را انتخاب و آن را به نوک ناخن می چسبانند و خط تیپ را از بین می برند. در مرحله بعد نوبت به مواد گذاری می رسد. برای موادگذاری ابتدا ضد قارچ را روی ناخن ها می زنند. سپس لایه نازکی از بیس کات را روی ناخن ایجاد می کنند و ناخن ها را در دستگاه یووی قرار می دهند. مدت زمان قرار گرفتن ناخن ها در یووی بستگی به برند

بیس کات دارد. با قلم مخصوص مقدار ژلی را که اندازه آن را ناخنکار می داند، برمیدارد و آن را روی ناخن قرار می دهد. از کلینزر برای راحت پخش کردن ژل و جلوگیری از ایجاد مشکل ناشی از چسبندگی ژل استفاده می کنند. پس از فرم دهی مواد روی ناخن، آن را جهت خشک شدن به مدت ۶۰ تا ۹۰ ثانیه در یووی قرار دهید. سپس با پد کلینزر چسبندگی آن را بگیرید. در مرحله بعدی سوهان کشی را با دقت و ظرافت انجام دهید. در مرحله آخر ناهمواری هایی که ممکن است روی ناخن وجود داشته باشد، از بین می برند.

نتیجه گیری

در این مطلب، ویژگی های بیلدر ژل را بررسی کردیم. یکی از بهترین سالن های زیبایی برای انجام خدمات زیبایی مانند کاشت ناخن با بیلدر ژل بیوتی لند می باشد. برای اطلاع از قیمت کاشت ناخن در کرج می توانید از سایت بیوتی لند دیدن کنید. برای گرفتن وقت کاشت ناخن و وقت ترمیم ناخن در کرج می توانید با شماره تلفن 02635707301 تماس بگیرید.

  • کاشت ناخن با بیلدر ژل
  • ناخن فرنچ ساده در کرج
  • کاشت ناخن با طرح ناخنکار در کرج
  • طرح ناخن در کرج