کاشت مژه روباهی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی دیگر از کار های زیبایی که در سالن های زیبایی انجام می شود، کاشت مژه می باشد. سالن های زیبایی کاشت مژه را در روش های مختلف انجام می دهند. کاشت مژه روباهی یکی از روش های کاشت مژه می باشد، که سالن ههای زیبایی آن را انجام می دهند. کاشت مژه بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود. اگر به دنبال سالن زیبایی حرفه ای و معتبر برای کاشت یا اکستنشن مژه هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اکستنشن مژه روباهی

اکستنشن مژه

افرادی که مژه های کم پشت و کوتاه دارند، به دنبال روشی برای پرپشتی و بلندی مژه خود هستند. یکی از این روش ها برای پرپشتی مژه، اکستنشن مژه می باشد. اکستنشن مژه ظاهری طبیعی به چشم های شما می بخشد. در این روش مژه های مصنوعی روی تار به تار مژه شما قرار می گیرد. این روش از مزایای بسیاری برخوردار می باشد. در این مطلب برخی از مزایای اکستنشن مزه را برای شما ذکر می کنیم.

برخی از مزایای اکستنشن مژه شامل موارد زیر می شود:

شما با استفاده از این روش ظاهری جذاب و زیبا را به چشم های خود هدیه می دهید.

یکی دیگر از مزیت های اکستنشن مژه که باعث پرطرفدار بودن آن شده است، دوام آن می باشد. اکستنشن مژه با هر جلسه ترمیم دوام آن بیشتر می شود.

با استفاده از روش اکستنشن مژه می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید. در نتیجه دیگر نیازی به صرف وقت برای آرایش مژه هایتان ندارید.

اکستنشن مژه روباهی

اکستنشن روباهی یکی از مدل های اکستنشن مژه می باشد، که ویژگی های زیادی دارد. استفاده از فر L برای دستیابی به جلوه چشم روباهی که کشیده تر است، تاثیرگذار می باشد. اگر به دنبال بلند کردن و باز کردن چشم هستید، این استایل به دلیل طراحی مستقیم و زاویه دار مناسب می باشد. در اکستنشن، مژه ها سبک تر و طبیعی تر می باشند. در اکستنشن بر روی تار به تا مژه شما کار انجام می شود.

اکستنشن مژه روباهی درکرج

مژه های کوتاه را در قسمت گوشه های داخلی چشم قرار داده و از آن قسمت شروع کنید. سپس تا بلندترین مژه ها که در قسمت بیرونی چشم هستند، ادامه دهید. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام چشم ها برای اکستنشن مژه روباهی مناسب هستند؟ چشم هایی که برای اکستنشن مژه روباهی مناسب هستند، شامل چشم بسته، چشم وارونه، چشم بادومی و چشم گرد می شود.

کاشت مژه روباهی

در کاشت چند تار مژه مصنوعی را روی چند تار مژه شما قرار می دهند. این مدل از کاشت باعث ایجاد ظاهر کشیده تر و بادامی در چشم ها می شود. کاشت روباهی برای افرادی با چشم های بسته، گرد، وارونه و چشم بادومی مناسب می باشد. برخی افراد با توجه به مدل چشم آن ها کاشت مژه روباهی برایشان مناسب نمی باشد. به افرادی با چشم های مونولید یا کلاه دار، پهن و عمیق کاشت مژه روباهی پیشنهاد نمی شود.

یکی از ویژگی هایی که نشان دهنده کاشت روباهی می باشد، ظاهر کشیده آن می باشد. یکی دیگر از ویژگی های کاشت مژه روباهی پر رنگ، قوی و حجیم بودن ان می باشد. این مدل از کاشت مژه به علت زیبایی و دلایلی که ذکر شد، طرفداران بسیاری دارد.

اما اگر میخواهید مژه های طبیعی تر داشته باشید، اکستنشن مژه پیشنهاد میشود. همچنین در اکستنشن آسیب کمتری به مژه های شما وارد میشود.

نتیجه گیری

در این مطلب، ویژگی های کاشت مژه روباهی را بررسی کردیم. کاشت مژه روباهی مناسب برخی چشم ها می باشد، اما مناسب برای برخی چشم ها نمی باشد و می توانند از مدل های دیگر استفاده کنند. یکی از بهترین سالن های زیبایی برای انجام اکستنشن مژه در کرج سالن زیبایی بیوتیلند می باشد. جهت دریافت قیمت اکستنشن مژه روباهی و اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سایت و شماره تلفن 02635707301 اقدام کنید.