فرق کاشت ناخن با لمینت

کاشت ناخن و لمینت دو روش هستند که جهت زیبایی ناخن ها توسط ناخن کار انجام می شود. برای کاشت ناخن یا لمینت مواردی را باید رعایت کرد. مدت زمان دوام کاشت ناخن و لمینت متفاوت از یکدیگر است. کاشت ناخن و لمینت فرق های دیگری دارند. در این مطلب با ما همراه باشید، تا در ادامه به بررسی فرق کاشت ناخن با لمینت بپردازیم. کاشت ناخن را باید در سالن های زیبایی معتبر و توسط ناخنکار های کار بلد انجام داد. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید، تا یکی از این سالن های زیبایی معتبر را به شما معرفی کنیم.

فرق کاشت ناخن با لمینت

کاشت ناخن

کاشت ناخن با روش های زیادی انجام می شود. که هر کدام با یکدیگر تفاوت هایی دارند. از کاشت ناخن هم برای ناخن های دست و هم ناخن های پا استفاده می کنند. در سال های اخیر یکی از کار های زیبایی که طرفداران بسیاری را پیدا کرده، کاشت ناخن می باشد. کاشت ناخن طی چند مرحله انجام می شود. اگر ناخن های شکننده یا بد حالتی دارید، برای استحکام و اصلاح حالت ناخن یکی از گزینه های مناسب کاشت ناخن می باشد. به طور کلی کاشت ناخن شامل چهار مرحله می شود. این چهار مرحله شامل زیرسازی، موادگذاری، سوهان کشی و طراحی می شود. در ادامه به برخی از مزیت های کاشت ناخن اشاره می کنیم.

برخی از مزیت های کاشت ناخن عبارتند از:

  • یکی از مزایای کاشت ناخن که دلیل انجام آن نیز می تواند باشد، زیبایی که به ناخن ها و دست ها می بخشد، است.
  • یکی دیگر از مزایای کاشت ناخن که باعث محبوبیت آن شده است مراقبت آسان از آن می باشد
  • کاشت ناخن از قابلیت ترمیم برخوردار می باشد که از دیگر مزایای آن محسوب می شود. کاشت ناخن را بعد از گذشت مدت ۲۰ روز الی یک ماه می توان ترمیم کرد
  • ناخن برای افرادی مانند خانم های شاغل زمان کافی برای رسیدگی به ناخن های خود را ندارند مناسب می باشد
  • یکی دیگر از مزایای کاشت ناخن که باعث شده افراد زیادی را به خود جذب کند مقاومت و استحکام کاشت ناخن می باشد.

ناخنکار ها برای کاشت ناخن از ابزار مخصوصی استفاده می کنند. این ابزار مخصوص شامل تیپ ناخن، کاتر، فرمر و ابزار دیگر می شود. ناخنکار ها برای خشک کردن لاک ژل از دستگاه یووی کمک می گیرند. کاشت ناخن با روش های بسیاری انجام می شود. روش های کاشت ناخن شامل روش کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، کاشت ناخن به روش فیبر یا گیاهی و روش های دیگر می شود.

تفاوت کاشت با پودر و لمینت ناخن

لمینت ناخن

لمینت مانند کاشت ناخن برای زیبایی ناخن ها انجام می شود. لمینت ناخن تفاوت هایی با کاشت ناخن دارد. لمینت یک نوع ژل می باشد، که از آن به عنوان محافظی برای ناخن ها می توان استفاده کرد. لمینت استحکام ناخن ها را بالا می برد. برای خشک کردن لمینت دستگاه یووی استفاده می شود. لمینت ناخن مزایایی دارد.

برخی از مزایای لمینت ناخن شامل موارد زیر می شود:

یکی از مزیت های لمینت ناخن مربوط به زیبایی که لمینت به ناخن می دهد، طبیعی می باشد.

سطح ناخن شما اگر ناهمواری داشته باشد، با استفاده از لمینت می توان آن را از بین برد.

فرق کاشت ناخن با لمینت در چه مواردی است؟

همانطور که مطالعه کردید، فرق کاشت ناخن با لمینت مشهود می باشد. یکی از فرق کاشت ناخن با لمینت در مواد این دو روش می باشد. در کاشت ناخن بسته به روش انجام آن از مواد مختلفی مانند پودر ژل و… استفاده می شود. اما لمینت یک نوع ژل می باشد، که ناخن را می پوشاند و سپس لاک ژل را روی آن می زنند. برای کاشت ناخن از تیپ استفاده می کنند، اما برای لمینت از تیپ استفاده نمی شود. که فرق دیگر این دو روش می باشد. در روش لمینت کار بر روی ناخن طبیعی شما انجام می شود. اما در کاشت ناخن کار بر روی اون تیپی که روی ناخن شما قرار دارد، انجام می شود. البته در دفعه های بعد که برای ترمیم ناخن به سالن های زیبایی مراجعه می کنید، ناخن شما رشد کرده و تیپ نیز بالا آمده است. در نتیجه قسمتی از کار بر روی ناخن طبیعی شما انجام می شود.

قیمت کاشت ناخن و ترمیم ناخن

نتیجه گیری

در این مطلب، فرق کاشت ناخن با لمینت و مزایای آن دو را بررسی کردیم. یکی از بهترین سالن های زیبایی برای انجام کاشت ناخن، لمینت ناخن و خدمات زیبایی دیگر، بیوتی لند می باشد. جهت دریافت وقت کاشت ناخن، قیمت کاشت ناخن در کرج، وقت ترمیم ناخن در کرج و اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سایت این مجموعه اقدام کنید. همچنین، می توانید با شماره تلفن های ما در انتهای صفحه  تماس بگیرید.