کراتین در کرج

کراتین مو در کرج

کراتین مو در کرج در سال های اخیر محبوبیت زیادی را پیدا کرده است زیرا مردم به دنبال زیبایی و بهبود سلامت مو های خود هستند. کراتین نوعی پروتئین است که به طور طبیعی در بدن ما در ساختار های مختلف مانند ناخن، مو و پوست وجود دارد. کراتین نقش مهمی در تقویت و محافظت از تارهای مو ایفا می کند و آن را به یک جزء ضروری برای حفظ موهای سالم و زیبا تبدیل می کند.

در طول کراتین تراپی مو، آرایشگران پیش از استفاده از اتوی مو برای صاف کردن مو، محصولی حاوی کراتین را روی موهای شما اضافه میکنند. این فرآیند می تواند موهای وز، فر و یا آسیب دیده را صاف کند و ظاهری براق و بدون وز به آنها بدهد‌.

خدمات قیمت
اوزون تراپی_قیمت پایه 300.000
اسکالپ سر 500.000
فر دائم 2.000.000
   
   

د

مزایای کراتین مو

کراتین مو در کرج مزایای بسیاری دارد که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

1. صافی و درخشندگی

کراتین سلول هایی را که باعث تشکیل رشته ی مو می شوند را صاف می کند. این بدان معنا است که موها از حالت وز و پیچیده خارج می شود و صافی و درخشندگی جایگزین آن می شود.

2. نتایج طولانی مدت

ما در بیوتی لند مفتخریم اعلام کنیم که در صورتی که از موهای خود به خوبی مراقبت کنید و از توصیه های آرایشگر خود استفاده کنید، میتوانید نتیجه صافی موی خود را طولانی تر کنید.

3. رشد مو

کراتین میتواند موها را تقویت کند تا به راحتی از بین نروند. این تقویت مضاعفی که بر روی موها اعمال می شود، باعث رشد سریع تر موها  می شود.

4. رطوبت مو

کراتین موبا حفظ و نگه داشتن رطوبت مو به افزایش رطوبت و نرمی مو کمک میکند و همچنین باعث هیدراته ماندن آن می شود‌.

5. تقویت و بهبود سلامتی مو

کراتین مو در کرج یکی ازبهترین روش های درمانی مو است‌. این روش ساقه مو را تقویت می کند و آن را در برابر آسیب و شکستگی مقاوم تر می کند.

انواع تراپی مو در کرج

روش های مختلفی در کرج برای تراپی مو وجود دارد که بهبود سلامت و درخشندگی مو های شما کمک میکنند. در این مقاله ما به طور مختصر و کلی به چهار روش اصلی تراپی مو در کرج می پردازیم تا شما بتوانید بسته به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

1. کراتین

همانطور که به آن اشاره کردیم کراتین نوعی پروتئین است که به صافی و احیای مو کمک بسیاری میکند. در کراتین تراپی این مواد با کمک اتو به موهای شما وارد می شوند تا موهایی سالم و درخشان را به شما هدیه دهند.

2. نانو کراتین

نانو کراتین نوعی از انواع کراتین تراپی مو است.  همانطور که از نامش پیداست با استفاده از نانوذرات به احیا و درخشندگی موهای شما کمک میکند‌. در واقع نانو کراتین مو یک روش درمانی پیشرفته است که از فناوری نانو برای رساندن کراتین به عمق ساقه مو استفاده می کند.استفاده از نانوذرات در این روش امکان نفوذ بهتر مولکول های پروتئینی کراتین را فراهم می کند.

3. پروکراتین

پروکراتین نیز نوعی دیگر از کراتین است که دارای ژل کراتین ابریشمی است که به طور طبیعی فیبر های مو را شل و صاف می کند. این روش موهای شما را به شدت صاف و براق می کند. همچنین این روش به سلامت موهای شما کمک بسزایی می کند.

4. بوتاکس مو

احتمالا کلمه‌ی بوتاکس به گوش شما خورده است. هرچند که مواد استفاده شده در بوتاکس صورت با بوتاکس مو فرق دارد اما بوتاکس مو همانند بوتاکس صورت به کاهش ارتجاع کمک می کند. بوتاکس مو به کاهش حالت ارتجاعی مو و همچنین به نرم تر شدن و پر تر دیده شدن موی شما کمک خواهد کرد. در واقع بوتاکس مو کوتیکول های موهای آسیب دیده را با یک ماده پرکننده مانند کراتین می پوشاند که به طور موثر نقاط آسیب دیده یا نازک روی هر رشته را پر می کند و بدین روش باعث می شود تا موهای شما پر تر به نظر برسد.

سخن نهایی

در سالن زیبایی بیوتی لند ما از بهترین روش ها و بهترین مواد و متریال استفاده می کنیم تا به شما موهایی سالم و لطیف هدیه دهیم. شما با انجام کراتین مو در کرج می توانید سلامت مو های خود را برگردانید و مویی براق، لطیف و سالم داشته باشید. علاوه بر کراتین مو روش های دیگر برای تراپی مو وجود دارند که در این مقاله به آنها به طور مختصر اشاره شد.

برای دریافت مشاوره رایگان از بهترین متخصصان کراتین مو در کرج می توانید با 09129612177 تماس بگیرید.